Akfırat Elektrik ve Uydu Servisi

Akfırat Elektrik ve Uydu Servisi

Akfırat elektrik ve uydu servisi hizmetlerimiz içerisinde, her türlü elektrik arızasına uygun çözümler bulunmaktadır. Bizler, Ceysan Elektrik olarak elektrikle ilgili yaşadığınız problemlerde sizlere en iyi şekilde destek olmaya odaklıyız. Kurulduğumuz zamandan beridir var olan bilgi birikimiz ve tecrübemizle birlikte hizmet vermeye devam ediyor, elektrik arızalarının sorunsuz bir biçimde çözümlenmesini sağlıyoruz. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde ve özel kurumlarda yaşanan elektrik arızası için sunduğumuz çözümlerle memnuniyet var ediyoruz.

Özellikle Arıza tespiti, elektrik arızası onarımı, bakımı ve tadilatı için profesyonellikten ödün vermiyoruz. Direkt olarak sektörün eksikliklerine odaklandığımızdan dolayı çalışmalarımız içerisinde daha bilinçli hareket etmeye önem veriyoruz. Çalışmalarımızı profesyonellikle birleştirirken en iyi hizmet standartlarında da ödün vermiyoruz. Garantili ve kalıcı sonuçlardan yanayız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına, beklentilerine değer veriyoruz. Alarm sistemi arızaları, diyafon arızaları, data arızaları, uydu televizyon arızaları için son teknoloji ekipmanlarımız, uzman ekibimiz ve güvenilirliğimizle yanınızda yer alıyoruz.

Akfırat Acil Elektrik ve Uydu Servisi

Akfırat acil elektrik ve uydu servisi çalışmalarımız kapsamında, sürekli olarak hizmet vererek, beklentilerinize cevap veriyoruz. Çalışmalarımızı kesintisiz bir biçimde, yedi gün yirmi dört saat olacak sunuyoruz. Ayrıca gece gündüz elektrikçi hizmeti verirken alanında uzman, profesyonellikten ödün vermeyen nöbetçi ekiplerle çalışıyoruz.

Ekibimiz alanında ehliyet sahibi teknisyenlerden oluşuyor. Bunların yanı sıra çalışmalarımız sırasında biz ulaştığınız zaman, kısa süre içerisinde size ulaşıyoruz. Gerekli olduğu durumlarda Akfırat elektrikçi randevu sistemimizden de yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede siz ilk müsait olduğunuz anda kapınızı çalışıyor, yaşanan elektrik problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca acil elektrikçi ihtiyaçlarınızda, en iyi hizmeti sunmayı hedeflerken arıza tespiti ve çözümlemelerinde de bilinçli şekilde hareket ediyoruz.

Akfırat Elektrikçi

Özellikle Akfırat elektrikçi çalışmaları kapsamında sizlere hizmet sunarken ön bilgilendirmelere önem veriyoruz. Yaşanan elektrik arızasının tespitinin yapılması, çözümün belirlenmesi ve hizmet fiyatlandırmalarının yapılmasıyla birlikte sizinle iletişim kuruyoruz. Bu da Akfırat elektrikçi arayışlarınızda, karşınıza çıkacak şeffaf adres olarak bilinmemiz anlamına geliyor. Etkili iletişim sayesinde süreci en iyi şekilde değerlendirebiliyor, olumsuzluklardan korunabiliyorsunuz. Bize ulaşmak istediğinizdeyse 02163978516 servis numarası ile 05424252483 cep numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 49 Average: 5]

12 Yorumlar

 1. cenk
  1 Ağustos 2023 at 15:43

  aradıgımda hemen geldiler güvenerek işinizi yaptıra bilirsiniz..

  1. ceysan
   23 Ağustos 2023 at 14:10

   teşekkür ederim cenk bey.

 2. ali varoglu
  2 Ağustos 2023 at 13:54

  binamızın merkezi sistemini yaptınız elinize sağlık halil ustam

  1. ceysan
   23 Ağustos 2023 at 14:12

   binanızın anten sistemi hayırlı olsun ali bey

 3. samed sezer
  4 Ağustos 2023 at 11:07

  evimdeki elektrik tesisatını yenilediler güzel iş yapıyorlar tavsiye ederim.

  1. ceysan
   23 Ağustos 2023 at 14:13

   hayırlı olsun samed bey yorumunuz için teşekkür ederim.

 4. ibrahim can aydın
  7 Ağustos 2023 at 18:31

  deniz ustam uydu antende bir numarasın eline sağlık hayırlı işler dilerim.

  1. ceysan
   23 Ağustos 2023 at 14:14

   yorumunuz için teşekkür ederim ibrahim abi.

 5. cüneyt oguş
  12 Eylül 2023 at 15:17

  uydu antenimi gelip yaptıgınız için teşekkür ederim.

  1. ceysan
   3 Ekim 2023 at 15:32

   anteniniz hayırlı olsun cüneyt bey.

 6. perihan
  29 Eylül 2023 at 16:48

  televizyonumda uydu anten sorunu vardı aradım yarım saate geldiler sorunum cözüldü teşekkür ederim.

  1. ceysan
   3 Ekim 2023 at 15:33

   hayırlı olsun antenniz perhan hanım.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara