Tuzla Uyducu

Tuzla Uyducu

Tuzla Uyducu zamanın ne kadar değerli olduğunu bilerek tamir ve arıza hizmetlerinde en hızlı hizmetle faaliyetlerini sürdüren Pendik merkezli firmamız

Tuzla ve çevresinde her türlü telefon arıza, uydu arıza ve elektrik arıza problemlerine tamir ve servis hizmetini en hızlı şekilde vermektedir.

Ayrıca tercihlerinizle genişleyen bir hizmet alanında en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Tuzla Uyducu uydu anten tamiri İhtiyaçlarınıza genişleyen. Personel kadrosuyla kısa sürede cevap verebilen firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden. Profesyonel bir işçilikle arıza problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

tuzla.uydu.tamiri
tuzla.uydu.tamiri

İhtiyaçlarınız çerçevesinde firmamızı aradığınız takdirde arıza konusunda uzman personellerimizle iletişime geçilerek adresinize yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Ayrıca dilerseniz size uygun gün ve saatte personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Bu noktada firmamızla iletişime geçerek randevu saatini kendiniz belirlemeniz yeterli olacaktır.

Tuzla Uyducu Uydu tamiri hizmetinde uydu arıza problemlerinden yedek parça ve aksesuar değişimine.

Cihazın bir yerden başka bir yere nakil yoluyla yeniden monte edilmesinden kanal ayarlama hizmetine kadar her türlü işlemi yaptırabilirsiniz.

Ayrıca uydu tamiri hizmetlerinin yanı sıra telefon arıza hizmetlerinde de aynı performans ve hızla kendi alanında uzman. Personellerimizin müdahale ettiği arıza hizmetleri kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde sonlandırılmaktadır.

Elektrik arıza hizmetinin yanı sıra yeni bir yapı için bulunduğunuz. Girişimde elektrikçi personellerimizin alternatif hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

tuzla.uyducu
tuzla.uyducu

Yeni yapı için ihtiyaç duyduğunuz bir elektrikçi elektrik plan proje. Hizmetlerinde farklı ve alternatif çözümler üretebilmektedir.

Ayrıca yaşam alanlarınızda tasarım ve kullanışlı uygulamalar için. Personellerimizden elektrik dekorasyon hizmeti ve uygulaması da alabilirsiniz.

Kaliteli hizmette kullanılan malzemeye de özen gösteren. Firmamız sağlam ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde dayanım gösterecek ürün ve yedek parçaları tercih etmektedir.

Konusunda uzman personellerimizin kaliteli işçiliğiyle bütünleştirilen hizmetlerimiz ayrıca bir yıllık garanti kapsamı içerisindedir.

Garanti süresi içerisinde aynı sorunu tekrar yaşıyor iseniz firmamızı arayarak ücretsiz hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

Ayrıca müşteri memnuniyeti amaç edinerek sürdürdüğümüz çalışmalarımızdan duyacağınız memnuniyet bizim için yeterli olacaktır.

Tuzla uyducu

Tamir işlemlerinde arızaya anında müdahalesiyle tüm sorunlarınız ortadan kaldıran firmamız personelleri istikrarlı çalışmaları ile sizi kendisine hayran bırakacak.

Çünkü tüm eş, dost ve çevrenize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz. Bir firma olarak hizmetlerimizde çıtamızı her geçen gün kalite anlayışı ile yükselterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her türlü tamir ihtiyacınız için firmamızı gerek iletişim numaralarımız. Yoluyla arayabilir gerekse internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca ihtiyaçlarınız çerçevesinde firmamızı arayın sorunlarınızı etkili çözümlerle ortadan kaldıralım. Servis ücretlerimiz 400 tl dir.

tuzla.uydu
tuzla.uydu

Firma irtibat numaralarımız 02163978516 cep 05424252483  uydu antenle ilgili sinyal sorunu yaşadığınız zaman firma iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak usta talebinde buluna bilirsiniz verilen adrese yarım saat gibi kısa zaman içerinde gelip uydu antenle ilgili ne sorun varsa yapılmaktadır.
Servis araçlarımızda uydu antenle ilgili parça ve malzemelerimiz mevcut olup sorunu yerinde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamızın iştigal alanları bina merkezi uydu anten sistemleri yapmaktadır<
Ayrıca bireysel uydu anten kurulum ve mevcut uydu anten arızlarına bakılmaktadır.
Uydu antende sıkça karşılaştığımız sorunlar genellikle çanak anten elembi arızalarıdır ve çanak antenden çekilen uydu anten kablosunda oluyor kabloların
Kalitesiz olması ve dışarda olmasından dolayı yağmur ve güneşe maruz kalmasından dolayı kablolar zarar görmektedir kullandığımız kablolar tse markalı olmasına dikkat ederiz
Özellikle çatıdaki anten kablolarına sipral borunun içinden çekilerek yapılması kabloları yağmurdan ve güneş ışığından korur kabloların uzun ömürlü olmasını sağlar biz firma olarak bu işleri yapmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 98 Average: 5]

19 Yorumlar

 1. cam balkon
  13 Mart 2020 at 10:05

  uydu antenimi aradığımda hemen gelip yaptığınız için teşekkür ederim halil ustam.

  1. Ceysan
   13 Mart 2020 at 15:58

   rica ederim bir sıkıntı olursa uydu anteninizde aramanız yeterlidir.

 2. ali varoglu
  19 Eylül 2020 at 14:18

  antenimde sinyal sorunu yaşıyordum internetten buldum aradıgımda gün içinde servis aldım dedikleri saatte geldiler başarılar dilerim halil ustam.

  1. ceysan
   18 Haziran 2022 at 20:22

   teşekkür ederim yorumunuz için ali bey.

 3. ibrahim can aydın
  19 Eylül 2020 at 16:39

  rüzgardan antenim dönmüştü aradım geldiler yönünü buldular ellerine sağlık başarılar dilerim.

  1. Ceysan
   22 Eylül 2020 at 14:07

   rica ederim hayırlı olsun abi

 4. samed sezer
  3 Ağustos 2021 at 16:38

  binamızdaki merkezi sistem anteni kurdular gayet güzel oldu elinize sağlık ustam.

  1. Ceysan
   5 Ağustos 2021 at 17:50

   hayırlı olsun binanızın anten sistemi abi.

 5. cengiz kurt
  5 Ağustos 2021 at 15:51

  elinize sağlık beni uydu anten derdinden kurtardınız.

  1. Ceysan
   5 Ağustos 2021 at 17:08

   rica ederim abi hayırlı olsun anteniniz.

 6. ece kaya
  9 Ağustos 2021 at 18:10

  tuzladaki evimde rüzgardan antenim düşmüştü aradım yarım saate kadar gelip yaptılar teşekkür ederim deniz bey.

  1. Ceysan
   10 Ağustos 2021 at 11:09

   geçmiş olsun antenle ilğili bir sıkıntı olursa aramanız yeterli.

  2. Ceysan
   10 Ağustos 2021 at 11:28

   hayırlı olsun ece hanım anteniniz.

  3. Ceysan
   10 Ağustos 2021 at 11:33

   çok teşekkür ederim yorumunuz vede görüşünüz için ece hanım.

  4. Ceysan
   10 Ağustos 2021 at 11:39

   hayırlı olsun ece hanım başarılar diliyorum size ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.

 7. cenk
  12 Ağustos 2021 at 14:52

  tuzla uyducu olarak güzel işler yapıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim.

  1. Ceysan
   12 Ağustos 2021 at 15:07

   allah sizinde işiniz ğüçünüz rast gelsin.

 8. perihan
  2 Eylül 2021 at 16:51

  uydu antenim güzel oldu elinize sağlık halil usta.

  1. Ceysan
   2 Eylül 2021 at 17:23

   hayırlı olsun anteniniz perihan hanım.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara